– Zaproszenie do udziału w BEZPŁATNYCH webinariach

logo PANS
Pierwszy krok w karierze z Europass

W imieniu Narodowej Agencji Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Krajowego Centrum Europass & Euroguidance zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach pt. „Pierwszy krok w karierze z Europass” w terminach: 9 i 30 maja oraz 2 i 6 czerwca na platformie Zoom. Początek spotkań przewidziano na godz. 10:00. Czas trwania 2 godz.

Tematyka spotkań: praktyczne wskazówki co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, jakie są strategie oraz narzędzia Europass, które są pomocne w poszukiwaniu pracy, a także podstawy savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Podczas webinarium odbędą się 3 wystąpienia:

  • „Strategie znalezienia pracy” – Sylwia Korycka-Fortuna, doradca kariery oraz coach ICF.
  • „Szansa do rozwoju swoich umiejętności z Europass” – Piotr Głusiec, członek Zespołu Krajowego Centrum Europass & Euroguidance.
  • „Savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej” – Bartosz Czerniawski, założyciel i pomysłodawca Akademii Savoir Vivre „Bonawentura”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych planowaniem i rozwojem kariery zawodowej.

Aby wziąć udział w webinariach, należy zarejestrować się na wybrany termin. Linki do rejestracji można znaleźć na stronie Europass, wystarczy kliknąć TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Wiktorią Chyżniak, e-mail: europass@frse.org.pl, tel. +48 572 675 974.

 

About Author

Leave Comment


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top