– Szkolenie dra inż. Marcela Luzara w Barcelonie (Hiszpania)

logo PANS
szkolenie dra inż. Marcela Luzara w Barcelonie (Hiszpania)

W ubiegłym tygodniu wykładowca Instytutu Politechnicznego PANS w Głogowie – dr inż. Marcel Luzar wziął udział w mobilności szkoleniowej w ramach programu Erasmus+. W związku ze współpracą z naukowcami z Politechniki Katalońskiej uczestniczył w intensywnym szkoleniu z języka hiszpańskiego w Barcelonie. Znajomość tego języka ułatwia kontakt m.in. w sprawach organizacji wyjazdów studentów naszej uczelni, zarówno na studia jak i w celu odbycia praktyki w programie Erasmus+.

Dr inż. M. Luzar często wraca w tamte strony, ponieważ przed laty sam był studentem Politechniki Katalońskiej i brał udział w wymianie Erasmus+ w ramach swoich studiów. „Erasmus+ otwiera oczy na świat. Nie pracowałbym teraz na uczelni, gdybym nie zdecydował się na wyjazd na ostatnim roku swoich studiów. Zdobyta wiedza to tylko część całego doświadczenia. Nowe znajomości, poznanie innej kultury czy podszlifowanie języka to niezwykle cenna wartość dodana całego wyjazdu. Zdecydowanie zachęcam studentów naszej uczelni do skorzystania z tej możliwości – nie pożałujecie” – podkreśla nasz wykładowca.

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.

About Author

Leave Comment


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top