– Mobilność dr Anetty Soroki-Fedorczuk do Palermo (Włochy)

logo PANS
Mobilność dr Anetty Soroki-Fedorczuk do Palermo (Włochy) - wyróżniający

Dr Anetta Soroka-Fedorczuk – wykładowczyni Instytutu Humanistycznego PANS w Głogowie zrealizowała mobilność szkoleniową w Sicilia Italian Language School w ramach programu Erasmus+. Pani doktor szkoliła język angielski oraz włoski, a ponadto mogła obserwować tamtejsze metody i schematy nauczania mające na celu opanowanie określonej wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.

„Szkoła przyjęła mnie niezwykle miło. Prowadząca z dużą cierpliwością odpowiadała na nasze pytania, wyjaśniając trudniejsze kwestie. Pracowaliśmy w małych grupach, z osobami z różnych stron świata. Dzięki temu mogliśmy wymieniać i kontrastować nasze spostrzeżenia w ciekawy sposób. Jedna z lekcji została przeprowadzona w terenie. Palermo to miasto wyjątkowe pod każdym względem. Jest tu wspaniała architektura, mnóstwo wąskich uliczek, zabytków i przyjaznych turystom mieszkańców. Jestem wdzięczna za to doświadczenie i polecam to miejsce z całego serca” – przyznała nasza wykładowczyni.

Był to pierwszy wyjazd dr A. Soroki-Fedorczuk w ramach Erasmus+ i jak podkreśla – na pewno nie ostatni. Pani doktor skorzystała z możliwości dodatkowego dofinansowania w ramach promocji inicjatywy „green travel”, do czego Was również zachęcamy.

About Author

Leave Comment


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top